Cits

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK, MODEL: CS-603 COLOR: BLACK 1. Apraksts Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Lamborghini stils ir inteliģents, tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamisku balansēšanu. ..

Product details


ALUCARD Lamborghini Style 2 RIEPAS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK ,

MODELIS: CS-603

KRĀSA: melns


1. Apraksts

Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Lamborghini stils ir inteliģents, tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamiskajiem balansēšanas principiem, aprēķinot lietotāja smaguma centru, izmantojot žiroskopu un paātrinājuma sensorus. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un ražošanas procesus, katrs skuteris veic stingras kvalitātes kontroles pārbaudes. Ar savu gaismu, maksimālo svaru, pārnēsājamo dizainu, lietošanas ērtumu, diapazonu un OEM pakalpojumu.


ALUCARD divu riteņu līdzsvarošanas motorollers izmanto vislabākos izejmateriālus, piemēram, galveno dēli, žiroskopu, motorus, Samsung akumulatoru un viedās ar drošību aizsargātas tehnoloģijas, lai nodrošinātu tās drošību un brīvajām cilvēku rūpes par negaidītu degšanu vai eksploziju. Visi sertifikāti, piemēram, CE, RoHS, FCC, UL un, pats galvenais, patents ir pieejams eksportam.

Modelis Nr .:

CS-603

Produkta nosaukums

Alucard Lamborghini Style 2 riteņu pašbalanss skuteris ar 6,5 collu ritenīti

Materiāls:

ABS + PC

Maksimālā slodze:

120 kg

Maksimālais ātrums:

12km / h

Maksimālais Nobraukums:

18-20km

Akumulators:

4400mAh / Sumsung / LG akumulators                            

Motora jauda:

500-700W

Maks. Leņķa leņķis:

≤ 30 °

Neto svars:

12 kg

Lādēšanas laiks:

3 stundas

Riepu izmērs:

6.5 collas (171 mm)

Lādēšanas spriegums:

AC 110-220V 50-60Hz

Krāsa:

Sarkans, melns, balts, zils, glods, zaļš, pielāgots.

2. Produktu attēli

 

 

Ražošanas līnija

Ielādē

Sertifikāts


Izstāde

3. Pielāgošanas padomes izmantošana

Pirms pirmo reizi pielietojot balansēšanas padomi , lietotājiem rūpīgi jāizlasa visi norādījumi, lai viņi saprastu drošāko ceļošanas veidu.

1. solis : uzmanīgi piespiediet ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, lai ieslēgtu Balancing Board .

2. solis : novietojiet kāju uz viena no pēdu spilventiņiem, pagaidiet, kamēr indikators iedegas, un pēc tam stāviet uz otras pēdu turētāja ar citu pēdu.

3. solis: Kad esat stacionāri stāvējis uz kuģa, izmantojiet savu smaguma centru, lai norādītu, kādā veidā balansējošs motorolleris pārvietojas - noliecieties uz priekšu vai atpakaļ, lai pārietu uz šo virzienu, vai arī brīvi iespiediet, bet pārliecinieties, vai neesat pārāk daudz .

Piezīme : līdzsvarotu motorolleru nedrīkst izmantot, ja tas nav līdzsvarots. Ja tas nav pilnīgi horizontāls, tas skaņu brīdina, kad soli uz tā, un līdzsvara panelis ieviesīs automātisko balansa aizsardzības režīmu.

Izmantojot balansēšanas padomu droši

4. solis : izmantojiet plati, lai pagrieztu pa labi un pa kreisi.

5. solis : izkāpiet no sabalansēšanas tāfeles un vispirms pārejiet uz balansēšanas paneļa aizmugurē ar vienu pēdu, un atkāpieties no otra.

Piezīme . Neveiciet un pēkšņus apgriezienus, pārvietojoties lielā ātrumā, jo tas var būt bīstams.

Negriežot balansēšanas paneli, šķērsojot slīpi, tas var izraisīt skūtera līdzsvaru.

Skatīt attēlu nākamajā lapā.

Attēls: virzīties uz priekšu pa labo kāju, pagriezieties pa kreisi un virzieties uz priekšu pa kreisi, lai pagrieztu pa labi.


Brīdinājums!

. Jūs varat zaudēt līdzsvaru, nokļūt priekšmetos vai nokrist no balansēšanas paneļa un savainot sevi jebkurā laikā! Lai to novērstu, pirms lietošanas vienmēr rūpīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu. Pirms izmantojat pašbalansējošo motorolleru , pārliecinieties, ka tas darbojas pareizi, un ka esat iepazinies, kā izmantot visus piederumus.


Saistītie produkti
Feedback