Cits

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH ar BLUETOOTH RED

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH ar BLUETOOTH RED

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH ar BLUETOOTH RED, MODEL: CS-603B KRĀSA: RED 1. Apraksts Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Lamborghini stils ir inteliģents, tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamisko ...

Product details

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH ar BLUETOOTH RED ,

MODELIS: CS-603B

KRĀSA: RED

1. Apraksts

Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Lamborghini stils ir inteliģents, tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamiskajiem balansēšanas principiem, aprēķinot lietotāja smaguma centru, izmantojot žiroskopu un paātrinājuma sensorus. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un ražošanas procesus, katrs skuteris veic stingras kvalitātes kontroles pārbaudes. Ar savu gaismu, maksimālo svaru, pārnēsājamo dizainu, lietošanas ērtumu, diapazonu un OEM pakalpojumu.


ALUCARD divu riteņu līdzsvarošanas motorollers izmanto vislabākos izejmateriālus, piemēram, galveno paneli, žiroskopu, motorus, Samsung akumulatoru un viedās ar drošību aizsargātas tehnoloģijas, lai nodrošinātu tās drošību un cilvēku neuztraucamību par negaidītu degšanu vai eksploziju. Visi sertifikāti, piemēram, CE, RoHS, FCC, UL un, pats galvenais, patents ir pieejams eksportam.

Modelis Nr .:

CS-603B

Produkta nosaukums

Alucard Lamborghini stila 2 riteņu pašbalanss skuteris ar 6,5 collu riteni ar BLUETOOTH RED

Materiāls:

ABS + PC

Maksimālā slodze:

120 kg

Maksimālais ātrums:

12km / h

Maksimālais Nobraukums:

18-20km

Akumulators:

4400mAh / Sumsung / LG akumulators                           

Motora jauda:

500-700W

Maks. Leņķa leņķis:

≤ 30 °

Neto svars:

12 kg

Lādēšanas laiks:

3 stundas

Riepu izmērs:

6.5 collas (171 mm)

Lādēšanas spriegums:

AC 110-220V 50-60Hz

Krāsa:

Sarkans, melns, balts, zils, glods, zaļš, pielāgots.

2. Produktu attēliPirms pirmo reizi pielietojot balansēšanas padomi , lietotājiem rūpīgi jāizlasa visi norādījumi, lai viņi saprastu drošāko ceļošanas veidu.

 

1. solis : uzmanīgi piespiediet ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, lai ieslēgtu Balancing Board .

2. solis : novietojiet kāju uz viena no pēdu spilventiņiem, pagaidiet, kamēr indikators iedegas, un pēc tam stāviet uz otras pēdu turētāja ar citu pēdu.

3. solis: Kad esat stacionāri stāvējis uz kuģa, izmantojiet savu smaguma centru, lai norādītu, kādā veidā balansējošs motorolleris pārvietojas - noliecieties uz priekšu vai atpakaļ, lai pārietu uz šo virzienu, vai arī brīvi iespiediet, bet pārliecinieties, vai neesat pārāk daudz .

Saistītie produkti
Feedback