Cits

ALUCARD Knight Style 2 RITEŅU SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH ar BLUETOOTH BLUE

ALUCARD Knight Style 2 RITEŅU SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH ar BLUETOOTH BLUE

ALUCARD Knight Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH WITH BLUETOOTH BLUE, MODEL: CS-605B COLOR: BLUE 1. Apraksts Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Knight stila ir inteliģents, tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamisko līdzsvarošana ...

Product details

ALUCARD Knight Style 2 RITEŅU SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH ar BLUETOOTH BLUE ,

MODELIS: CS-605B

KRĀSA: ZILA


1. Apraksts

Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Knight stila inteliģents, tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamisku līdzsvarošanas principu, aprēķinot lietotāja smaguma centru, izmantojot žiroskopu un paātrinājuma sensorus. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un ražošanas procesus, katrs skuteris veic stingras kvalitātes kontroles pārbaudes. Ar savu gaismu, maksimālo svaru, pārnēsājamo dizainu, lietošanas ērtumu, diapazonu un OEM pakalpojumu.


J: Vai man ir nepieciešams uzlādēt baterijas pirms to izmantošanas?

A: Jā, pilnībā jāuzlādē baterijas pirms to pirmās lietošanas.

 

J: Vai man ir nepieciešams " ieslēgt " manu bateriju?

A: Jā, baterijām būs nepieciešams " ieslēgšanās " cikls, kas sastāv no ~ trīs izlādes / uzlādes cikla, pirms tie sasniegs optimālu veiktspēju. Tas ietver trīs pilnīgas izlādes un trīs pilnīgas uzlādēšanas. Pēc šī sākotnējā " ielaušanās " cikla baterijām būs maksimāla iespējamā veiktspēja un mazāk strāvas svārstību zem slodzes.

Saistītie produkti
Feedback