Cits

ALUCARD Knight Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH BLACK

ALUCARD Knight Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH BLACK

ALUCARD Knight Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH WITH BLUETOOTH BLACK, MODEL: CS-605B KRĀSA: BLACK 1. Apraksts Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Knight stila inteliģents un tehnoloģiski uzlabots risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamisko līdzsvarošana ...

Product details

ALUCARD Knight Style 2 WHEELS SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH BLACK

MODELIS: CS-605B

KRĀSA: melns


1. Apraksts

Alucard motorolleris ar 6,5 collu riteņiem Knight stila inteliģents, tehnoloģiski progresīvs risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgo kustību, pamatojoties uz dinamisku līdzsvarošanas principu, aprēķinot lietotāja smaguma centru, izmantojot žiroskopu un paātrinājuma sensorus. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un ražošanas procesus, katrs skuteris veic stingras kvalitātes kontroles pārbaudes. Ar savu gaismu, maksimālo svaru, pārnēsājamo dizainu, lietošanas ērtumu, diapazonu un OEM pakalpojumu.

Modelis Nr .:

Modeļa Nr .: CS-605B

Produkta nosaukums

Alucard Knight stila 2 riteņu pašbalansa skuteris ar 6,5 collu riteni ar Bluetooth melnu

Materiāls:

ABS + PC

Maksimālā slodze:

120 kg

Maksimālais ātrums:

12km / h

Maksimālais Nobraukums:

18-20km

Akumulators:

4400mAh / Sumsung / LG akumulators                          

Motora jauda:

500-700W

Maks. Leņķa leņķis:

≤ 30 °

Neto svars:

12 kg

Lādēšanas laiks:

3 stundas

Riepu izmērs:

6.5 collas (171 mm)

Lādēšanas spriegums:

AC 110-220V 50-60Hz

Krāsa:

Sarkans, melns, balts, zils, glods, zaļš, pielāgots.

ALUCARD divu riteņu līdzsvarošanas motorollers izmanto vislabākos izejmateriālus, piemēram, galveno dēli, žiroskopu, motorus, Samsung akumulatoru un viedās ar drošību aizsargātas tehnoloģijas, lai nodrošinātu tā drošību un cilvēku neuztraucamību par negaidītu degšanu vai eksploziju. Visi sertifikāti, piemēram, CE, RoHS, FCC, UL un, pats galvenais, patents ir pieejams eksportam.


Savienojums ar Bluetooth skaļruni

Ieslēdziet motorolleru, jūs dzirdat " ievadiet bluetooth ", pēc tam atveriet mobilo tālruni vai citas Bluetooth ierīces, meklēt un pieslēdzieties. Dzirdējuši par " veiksmīgi izveidotu savienojumu " , varat atskaņot mūziku no sava tālruņa vai citu Bluetooth mūzikas ierīču.

Saistītie produkti
Feedback