Scooter - 6,5 collu bilance

Lamborghini divu riteņu motorolleru

ALUCARD Lamborghini stils 2 RITEŅI sev LĪDZSVARU MOTOROLLERA 6,5 collu ar BLUETOOTH RED, modelis: Padomes dokuments-603BCOLOR:RED1. DescriptionThe Alucard Motorollers ar 6.5″ riteņiem Lamborghini stils ir inteliģents, technol

Product details

ALUCARD Lamborghini stils 2 RITEŅI sev LĪDZSVARU MOTOROLLERA 6,5 collu ar BLUETOOTH RED

MODELIS: PADOMES DOKUMENTS-603B

KRĀSA: SARKANA

1. description

Alucard Motorollers ar 6.5″ riteņiem Lamborghini stils ir intelektuāls, tehnoloģiski progresīviem risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgās kustības pamatā dinamiskās līdzsvarošanas principus, aprēķinot lietotāja smaguma centru izmantojot gyroscope un paātrinājuma sensorus. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un ražošanas procesiem, katra motorollera caurlaide stingru kvalitātes kontroles testus. Ar savu gaismu, maksimālais svars, portatīvu dizainu, izmantošanas vieglumu, diapazona, un OEM pakalpojumu.

ALUCARD bilanci divu riteņu motorolleru izmanto labākās izejvielas kā galvenajam panelim, žiroskopu, motori, Samsung akumulatoru un gudri aizsargā drošības tehnoloģija, lai garantētu tā drošību un bez tautas rūpes negaidītu dedzināšana vai eksplozijas. Visi sertifikāti, piemēram, CE, RoHS, FCC, UL, un vissvarīgāk, patents ir pieejamas eksportētājiem.


Modeļa Nr.:

PADOMES DOKUMENTS-603B

Produkta nosaukums

Alucard Lamborghini Style 2 riteņu Self bilances motorollera 6.5 collu ritenis ar BLUETOOTH RED

Materiāls:

ABS + PC

Max Load:

120KG

Max ātrums:

12km/h

Max Nobraukums:

18-20km

Battery:

battery 4400mAh/Sumsung/LG

Motora jauda:

500-700W

Max Tilt angle:

≤ 30°

Neto svars:

12KG

Uzlādes laiks:

3 stundas

Riepu izmērs:

6.5inch(171mm)

Uzlādes spriegums:

AC 110-220V, 50 - 60Hz

Krāsa:

Red, Black, White, Blue, Glod, Green, pielāgot.

2. produkta bildesRažošanas līnija

Ielāde

Sertifikāts

Izstāde


3.Step-pa-solim guide to izmantojot līdzsvara dēli

Pirms lietojat pirmo reizi līdzsvara dēli, lietotājiem jāizlasa visus norādījumus rūpīgi, lai viņi saprastu, ka drošākais veids, kā braukt

1. darbība: Viegli nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, lai varas līdzsvarošanas valdes augšu.

2. solis: Vietas kāju uz vienu kāju paliktņi, pagaidiet, līdz iedegas indikators, un pēc tam stāvēt uz pēdu spilventiņu ar citām kāju.

3. solis: Kad jūs stāv stabili uz kuģa, izmantot smaguma centru tieši kurā veids līdzsvarošanas motorollera kustas nojume uz priekšu vai atpakaļ, lai pārvietotu šajā virzienā vai brīva spin-, bet pārliecinieties, ka jums nav pārāk daudz nojume.

Piezīme: Bilances motorollera nedrīkst izmantot, ja tas nav līdzsvarots. Ja nav pilnīgi horizontālu, tas atskan brīdinājumu, kad solis uz to un līdzsvaru kuģa ielidos automātiska bilances aizsardzības režīmu.

Izmantojot jūsu līdzsvara dēlis droši

4. solis: Izmantojiet valdes pagriezties pa labi un pa kreisi.

5. solis: Izkāpt līdzsvara dēli un soli pie līdzsvara dēli ar vienu kāju aizmugurē pirmās un soli nost ar otru.

Piezīme: Nav pieļāvusi un krasus pagriezienus vienlaikus pārvietojas lielā ātrumā, kā tas varētu būt bīstami.

Neieslēdziet līdzsvarošanas valde savukārt šķērso slīpums, ans tas varētu izraisīt motorollera zaudēt līdzsvaru.

Attēls: virzīties uz priekšu ar savu labo kāju, lai pagrieztos pa kreisi, un virzīties uz priekšu kreisajā pusē, lai nogriezieties pa labi.

1. Lūdzu ģērbušies drošības aizsarglīdzekļus, piemēram, cimdi, elkoņa spilventiņi un ceļgalu spilventiņi.

2. būtu izjādes aizņemts satiksmes un pilns vietās.

3. Ja nav izjādes uz bedrains ceļš, piemēram, netīrumi, grants ceļiem.

4. būtu ne vairāk kā 30 ° rampas izjādes uz augšu un uz leju.

5. bērniem vecumā līdz 12 ne liek domāt par studiju un izjādes.

6. nav ieteicams riteņbraukšana ziemā ziemeļu auksts.

7. veic braukt uz transportlīdzekļa ceļu.

4. drošas lietošanas vadlīnijas

Šī sadaļa sniedz jums informāciju un brīdinājumus par izmantošanu līdzsvara dēli, lai jūs varētu palikt pilnīgi droši, jautri. Droši baudīt līdzsvara dēli, lūdzu izlasīt vadlīnijas lietotājam vispirms. Īpaša uzmanība lietotāja brīdinājumus, jo jums būs nepieciešams paturēt prātā šīs kad izjādes līdzsvarošanas motorolleris, ja jūs vēlaties, lai būtu droša un patīkama pieredze.

5. īss ievads, C-Star

C-STAR INDUSTRIAL LIMITED ir dibināts 2000. Ar lielisku iespēju projektēšana un ražošana, ražošanas līnijas, injection Cilnis machine modernizēto un citās ar tām saistītās iekārtas, papildu C STAR spēj pieņemt un ražot OEM un ODM pasūtījumus dažāda veida bilanci divu riteņu motorolleru, roku turekļu bilances motorolleris, somatosensory transportlīdzekļiem, electric skeitborda un tamlīdzīgi. Mūsu produkti ir šādas tendences šajā nozarē un atbilstīgi atjauninot tirgus un patērētāju vajadzību apmierināšanai. Laba kvalitāte un reputācija nesušas C ZVAIGZNE daudziem klientiem no ASV, Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, Eiropa u.c., padarot jānotiek starptautisko savienojumu! Izstrādāt un ražot līdzsvaru motorollera 2015 ar zīmolu ALUCARD, kas uzreiz kļuva ļoti karstā pārdod sporta preces pēc tam, kad tā tiek palaista iestatīt C STAR!

Hot Tags: Lamborghini divu riteņu motorolleru, hoverboard motorolleris, motorolleru elektriskā, smart motorolleris, motorolleru stends izgatavots, Ķīna, Ķīnas, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pirkt
Saistītie produkti
Feedback