Scooter - 6,5 collu bilance

Jaunu pieaugušo Electric Scooter

ALUCARD 6,5 collu divu RITEŅU BALANSĒŠANAS BIKE SCOOTERModel Nr.: Padomes dokuments 607Color: gumijas naftas Red1.Description①.Product nosaukums: ALUCARD 6,5 collu divu RITEŅU BALANSĒŠANAS BIKE SCOOTER②.Mainboard: Hanghong ③.Over-maksas

Product details

ALUCARD 6,5 COLLU DIVU RITEŅU BALANSĒŠANAS BIKE SCOOTER

Modeļa Nr.: Padomes dokuments-607

Krāsa: Gumijas Oil Red

1. description

①.Product nosaukums: ALUCARD 6,5 collu divu RITEŅU BALANSĒŠANAS BIKE SCOOTER

②.MainBoard: Hanghong

③.over-maksas aizsardzība: Jā

④.Sample: pieejams

⑤.Delivery laiks: 3-7dyas

⑥.Low akumulatora aizsardzība: Jā

⑦.Certification: zelta piegādātājs, CE, ROHS u.c. FCC

⑧.Special komandas darbu pārdošana pēc pakalpojuma

⑨.OEM savu zīmolu, var pielāgot jūsu uzņēmuma logo

⑩.Color: Red, Black, White, Blue, Glod, Green, pielāgot.

2. produkta bildes3.Step-pa-solim guide to izmantojot līdzsvara dēli

4. drošas lietošanas vadlīnijas

Šī sadaļa sniedz jums informāciju un brīdinājumus par izmantošanu līdzsvara dēli, lai jūs varētu palikt pilnīgi droši, jautri. Droši baudīt līdzsvara dēli, lūdzu izlasīt vadlīnijas lietotājam vispirms. Īpaša uzmanība lietotāja brīdinājumus, jo jums būs nepieciešams paturēt prātā šīs kad izjādes līdzsvarošanas motorolleris, ja jūs vēlaties, lai būtu droša un patīkama pieredze.

Brīdinājums!

. Jūs esat atbildīgs zaudēt līdzsvaru, crash objektiem vai nokrist no līdzsvara dēli un ievainot sevi jebkurā laikā! Lai novērstu šo problēmu, pārliecinieties, vai esat rūpīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu pirms lietošanas. Pirms izmantot jūsu self-līdzsvarošanas motorolleris, pārliecinieties, vai tā darbojas pareizi un ka jūs esat iepazinušies ar to, kā izmantot visus piederumus.

. Mācoties, kā braukt līdzsvara dēli, pārliecinieties, ka jums ir valkājot aizsarglīdzekļus, piemēram, ķivere, ceļgalu spilventiņi, elkoņa paliktņus utt.

. Šis produkts ir tikai paredzēts veikt viena persona, un prāmju citiem par jums netiks izmantots!

. Tas nav atļauts nomainīt motoru ar trešās alternatīvas.

. Bērni, kas svara mazāk nekā 30KG, nevar izmantot šo produktu, un bērniem, kuri vairāk svara ir jāpārrauga pieaugušo visu laiku.

. Cilvēkiem ar sirds slimības, paaugstināts asinsspiediens vai mobilitātes jautājumiem nevajadzētu izmantot šo produktu. Grūtnieču un cilvēku ar invaliditāti, vajadzētu atturēties izmantot šo produktu.

. Šo izstrādājumu nedrīkst izmantot, ja jums ir patērēts alkohols vai ņemt medikamentus, un jums vajadzētu būt neveic vienumus jūsu rokās kamēr izjādes kuģa.

. Izmantot bilances motorolleris ir pakļauts vietējās satiksmes noteikumus. Pārliecinieties, ka ievērot tuvumā gājēju.

. Lietojot elektriskā Motorollers, jāapzinās šķēršļi nekavējoties zars no jums un attālums-kam skaidru līniju vai redzes palīdzēs jums braukt droši!

. Kad izjādes līdzsvara dēli, saglabāt jūsu ceļgaliem nedaudz saliektu un ķermeņa atviegloti tāpēc, ka jūs varat saglabāt labu līdzsvaru.

. Kamēr izjādes sevis bilances motorolleris, paturēt abas kājas uz kāju paliktņi.

. Valkāt saprātīga sporta apģērbā, izmantojot šo produktu, jo tas palīdzēs jums ātrāk reaģēt ārkārtas situācijās.

. Veikt vairāk nekā viena persona nevar izmantot motorollera.

. Braucējs un kaut ko tās pilda kombinētajam svaram nedrīkst pārsniegt maksimālo svaru, kas norādīts drošības pasākumi.

. Ir jābūt pietiekami slodzes līdzsvarošanas valdē, citādi lietotājs var kaitēt paši vai valde. Papildus iepriekš minētajam slodzei ir jābūt lielākai par minimālā svara ierobežojumu norādīti drošības pasākumi, citādi lietotājs nevarēs kontrolēt lidināties valdes un iet lejup, palēninot vai apstāšanās būs īpaši nedrošo!

. Vienmēr braukt līdzsvara dēli ar ātrumu, kas ir droša, jūs un cilvēkus ap sevi, un tas būs vieglāk jums apstāties.

. Ja ir atbrīvojot ar kāds cits par citu bilances motorolleris, pārliecinieties, lai saglabātu pietiekamu attālumu starp jūsu dēļus, lai izvairītos no avārijām.

. Saglabāt modrību, visu laiku, kad jūs izjādes savu motorolleru, jūs atrodaties 10cm no zemes.

. Ieslēdzot līdzsvara dēli, spēju valdīt pār sevi, smaguma centru tā, lai jums nevajadzētu zaudēt līdzsvaru un nokrist.

. Nedrīkst ļaut sevi apjucis kamēr izjādes jūsu līdzsvara dēlis, veikt telefona zvanus, klausoties mūziku vai vienkārši dreifēšanu off vērā sapnis!

. Jābūt ne slīdētu uz slapjas virsmas, apgrieztā lielos attālumos, braukt pie lieliem ātrumiem vai ieslēgtu, kamēr pārvietojas ātri.

. Braukt bilances motorolleris, tumši vai slikti apgaismota jomās.

. Centieties neizmantot šis produkts iet pār šķēršļiem, ledus vai sniega.

. Kad izjādes, izvairīties no šķēršļiem un sabira zemē un šķeterējamās ceļus.

. Neizmantojiet šo produktu noslēgtās vietās, kur daudz šķēršļu.

. Izmantot tikai jūsu self-līdzsvara dēlis, kad tā darbojas pareizi, ja tā nav, pārtraukt izmantot to nekavējoties.

. Nelietojiet stāvas slops.

. Nelietojiet līdzsvarošanas valde publiskās ielās.

. Pirms izmantojat līdzsvara dēli lietošanas uzmanīgi izlasiet instrukciju.

. Jums vajadzētu vienmēr izmantot protectors(supplied), kad lietojat savu motorolleru.

. Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksimālais ātrums atkarībā no jūsu svara-18km/h, bet mēs iesakām, jums nav iet ātrāk par 10km/h. Ja jūs iet ātrāk nekā šis, trauksmes signālu brīdinās.

. Galvu, elkoņiem un ceļgaliem lietot aizsargaprīkojumu. Līdzsvara dēlis ir mazāk piemērotas, vai drīzāk nepavisam nav piemērots lietošanai nevienmērīga, stāvas vai mitru virsmām un saldētu iemeslu dēļ.

5. īss ievads, C-Star

C-STAR INDUSTRIAL LIMITED ir dibināts 2000. Ar lielisku iespēju projektēšana un ražošana, ražošanas līnijas, injection Cilnis machine modernizēto un citās ar tām saistītās iekārtas, papildu C STAR spēj pieņemt un ražot OEM un ODM pasūtījumus dažāda veida bilanci divu riteņu motorolleru, roku turekļu bilances motorolleris, somatosensory transportlīdzekļiem, electric skeitborda un tamlīdzīgi. Mūsu produkti ir šādas tendences šajā nozarē un atbilstīgi atjauninot tirgus un patērētāju vajadzību apmierināšanai. Laba kvalitāte un reputācija nesušas C ZVAIGZNE daudziem klientiem no ASV, Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, Eiropa u.c., padarot jānotiek starptautisko savienojumu! Izstrādāt un ražot līdzsvaru motorollera 2015 ar zīmolu ALUCARD, kas uzreiz kļuva ļoti karstā pārdod sporta preces pēc tam, kad tā tiek palaista iestatīt C STAR!


Hot Tags: nopirkt jaunu pieaugušo elektriskā Motorollers, elektriskais divu riteņu motorolleru, pie ceļa motorolleris, divu riteņu motorolleru, elektronisko motorollera veikti Ķīnā, Ķīnas, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība,
Saistītie produkti
Feedback