Scooter - 6,5 collu bilance

Diezgan 2 riteņu Electric Scooter

ALUCARD Knight stils 2 RITEŅI sev LĪDZSVARU MOTOROLLERA 6,5 collu ar BLUETOOTH RED, modelis: Padomes dokuments-605BCOLOR:RED1. DescriptionThe Alucard Motorollers ar 6.5″ riteņiem Knight stils ir inteliģents, tehnoloģiski

Product details

ALUCARD Knight stils 2 RITEŅI sev LĪDZSVARU MOTOROLLERA 6,5 collu ar BLUETOOTH RED

MODELIS: PADOMES DOKUMENTS-605B

KRĀSA: SARKANA

1. description

Alucard Motorollers ar 6.5″ riteņiem, Knight stils ir inteliģents, tehnoloģiski progresīviem risinājums, kas nodrošina lietotāja personīgās kustības pamatā dinamiskās līdzsvarošanas principus, aprēķinot lietotāja smaguma centru izmantojot gyroscope un paātrinājuma sensorus. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un ražošanas procesiem, katra motorollera caurlaide stingru kvalitātes kontroles testus. Ar savu gaismu, maksimālais svars, portatīvu dizainu, izmantošanas vieglumu, diapazona, un OEM pakalpojumu.

ALUCARD bilanci divu riteņu motorolleru izmanto labākās izejvielas kā galvenajam panelim, žiroskopu, motori, Samsung akumulatoru un gudri aizsargā drošības tehnoloģija, lai garantētu tā drošību un bez tautas rūpes negaidītu dedzināšana vai eksplozijas. Visi sertifikāti, piemēram, CE, ROHS, FCC, UL, un vissvarīgāk, patents ir pieejamas eksportētājiem.


Modeļa Nr.:

Modelis Nr: Padomes dokuments-605B

Produkta nosaukums

Alucard Knight Style 2 riteņu Self bilances motorollera 6.5 collu ritenis ar Bluetooth Red

Materiāls:

ABS + PC

Max Load:

120KG

Max ātrums:

12km/h

Max Nobraukums:

18-20km

Battery:

battery 4400mAh/Sumsung/LG

Motora jauda:

500-700W

Max Tilt angle:

≤30 °

Neto svars:

12KG

Uzlādes laiks:

3 stundas

Riepu izmērs:

6.5inch(171mm)

Uzlādes spriegums:

AC 110-220V, 50 - 60Hz

Krāsa:

Red, Black, White, Blue, Glod, Green, pielāgot.

2. produkta bildesSavienojuma izveide ar bluetooth skaļruni

Savukārt uz motorollera, jūs uzklausīt "Ievadiet bluetooth", tad atveriet mobilā tālruņa vai citām bluetooth ierīcēm, meklēt un savienojumu. Noklausījusies "veiksmīgi savienot" var atskaņot mūziku no jūsu tālruni vai citām bluetooth mūzikas ierīces.

Ražošanas līnija

Ielāde

Sertifikāts

Izstāde
Hot Tags: diezgan 2 riteņu elektriskā Motorollers, pieaugušo elektriskā motorolleri, 2 riteņu motorolleru, motorizētiem motorolleri kas Ķīna, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, fabrika, vairumtirdzniecība, pirkt
Saistītie produkti
Feedback