Scooter - 6,5 collu bilance

Transformer 2 riteņu motorolleru

WHOLESALE ALUCARD 6,5 collu divriteņu bilance SCOOTERModel Nr.: Padomes dokuments 602BColor: white1. DescriptionWith reizes attīstības un tehnoloģiju transportlīdzekļiem ir ļoti normāli, mums visiem tagad, un konkrēti,

Product details

VAIRUMTIRDZNIECĪBAS ALUCARD 6,5 COLLU DIVRITEŅU BILANCES SCOOTER

Modeļa Nr.: Padomes dokuments-602B

Krāsa: balta

1. description

Ar laiku attīstību un tehnoloģiju, transportlīdzekļiem ir ļoti normāli, mums visiem tagad, un jo īpaši, elektroenerģijas motorizēti transportlīdzekļi nav luksusa vairāk, mums ir arī vairāk un vairāk izvēli, no kuriem izvēlēties, kamēr motorollera elektrisko divriteņu līdzsvaru, kas ir populāra labvēlīgāko rezultātu mūsdienu cilvēkiem, lai izklaidētu, un braukt, ir tikai viens no tiem!

ALUCARD bilanci divu riteņu motorolleru izmanto labākās izejvielas kā galvenajam panelim, žiroskopu, motori, Samsung akumulatoru un gudri aizsargā drošības tehnoloģija, lai garantētu tā drošību un bez tautas rūpes negaidītu dedzināšana vai eksplozijas. Visi sertifikāti, piemēram, CE, RoHS, FCC, UL, un vissvarīgāk, patents ir pieejamas eksportētājiem.

ALUCARD elektriskā Motorollers (ar Bluetooth) parametrus

Lielums

6,5 collu

Jauda

350W * 2

MAX ātrums

12km/h

MAX slīpums

30°

MAX kravas svars

120kg

Akumulatora ietilpības

4400WH

Ar Bluetooth

Darbības attālums

15KM - 20KM

Uzlādes laiks

3 stundas

Izstrādājuma izmērs

66 * 25 * 26 CM

N.W

11,5 KG

Strāvas adapteris

AC110-AC220V 50-60HZ

Krāsu opcijas

Jebkuras krāsas var pielāgot

2. produkta bildes


3.Step-pa-solim guide to izmantojot līdzsvara dēli

Pirms lietojat pirmo reizi motorolleris, lietotājiem jāizlasa visus norādījumus rūpīgi, lai viņi saprot, kā braukt droši.

1. darbība: Viegli nospiediet ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, lai varas līdzsvarošanas valdes augšu. Tiks atskaņota kāda skaņa, piemēram, "Ievadiet Bluetooth", tas nozīmē, ka ir ieslēgts Bluetooth režīms, tad varat meklēt Bluetooth ar mobilajām ierīcēm. Atskaņot mūziku, baudot fun!

2. solis: Uzlika kāju uz vienu kāju paliktņi, neiestājas par pēdu spilventiņu ar citām kāju, līdz iedegas indikators.

3. solis: Kad jūs stāv stabili uz klāja, izmantot smaguma centru tieši kurā ceļu motorollera kustas nojume uz priekšu vai atpakaļ, lai pārvietotu šajā virzienā vai brīva spin-, bet pārliecinieties, ka jums nav pārāk daudz nojume.

Piezīme: Bilances motorollera nevar izmantot, ja tas nav līdzsvarots. Ja nav pilnīgi horizontāli, atskan brīdinājuma signāls, ja jums soli uz to un līdzsvaru kuģa ielidos automātiska bilances aizsardzības režīmu.

Izmantojot jūsu līdzsvara dēlis droši

4. solis: Izmantojiet valdes pagriezties pa labi un pa kreisi.

5. solis: Izkāpt līdzsvarošanas motorollera un soli pie aizmugures valdes lidināties ar vienu kāju pirmo reizi, tad otrs.

Piezīme: tā absolūti aizliegts veikt asiem pagriezieniem vienlaikus pārvietojas lielā ātrumā, kā tas varētu būt nedrošs.

Neieslēdziet līdzsvarošanas valde savukārt šķērso slīpums, ans tas varētu izraisīt motorollera zaudēt līdzsvaru.

Sk. attēlu nākamajā lappusē.


Attēls: virzīties uz priekšu ar savu labo kāju, lai pagrieztos pa kreisi, un virzīties uz priekšu kreisajā pusē, lai nogriezieties pa labi.

4. drošas lietošanas vadlīnijas

Šī sadaļa sniedz jums informāciju un brīdinājumus par izmantošanu līdzsvara dēli, lai jūs varētu palikt pilnīgi droši, jautri. Droši baudīt līdzsvara dēli, lūdzu izlasīt vadlīnijas lietotājam vispirms. Īpaša uzmanība lietotāja brīdinājumus, jo jums būs nepieciešams paturēt prātā šīs kad izjādes līdzsvarošanas motorolleris, ja jūs vēlaties, lai būtu droša un patīkama pieredze.

Brīdinājums!

. Lietotājiem ir viegli zaudēt līdzsvaru, kritīs objektus vai nokrist no līdzsvara dēli un ievainot sevi jebkurā laikā! Lai novērstu šo problēmu, pārliecinieties, vai esat rūpīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu pirms lietošanas. Pirms izmantot jūsu self-līdzsvarošanas motorolleris, pārliecinieties, vai tā darbojas pareizi un ka jūs esat iepazinušies ar to, kā izmantot visas daļas.

. Mācoties, kā braukt līdzsvara dēli, pārliecinieties, ka jums ir valkājot aizsarglīdzekļus, piemēram, ķivere, ceļgalu spilventiņi, elkoņa paliktņi un tamlīdzīgi.

. Lūdzu, ņemiet vērā, šo līdzsvarošanu motorollera sevi ir atļauts veikt tikai viena persona, un to nevar izmantot prāmju citiem cilvēkiem par!

. Lūdzu nav aizstātu motors ar trešās puses variantu.

. Bērni, kas svara mazāk nekā 30KG, nevar izmantot šo produktu, un bērniem, kuri vairāk svara ir jāpārrauga pieaugušo visu laiku.

. Nevar izmantot šo motorollera tiek piedāvāti cilvēkiem ar sirds slimības, paaugstināts asinsspiediens vai mobilitātes jautājumiem. Grūtnieču un cilvēku ar invaliditāti, vajadzētu atturēties izmantot šo produktu.

. Kad izjādes līdzsvara dēli, saglabāt jūsu ceļgaliem nedaudz saliektu un ķermeņa atviegloti, lai saglabātu labu līdzsvaru.

. Kamēr izjādes self līdzsvarot motorolleris, uzturēt gan jūsu pēdas plakaniski uz kāju paliktņi.

. Saprātīga sporta drēbes, lai palīdzētu jums ātrāk reaģēt ārkārtas situācijās.

. Pārliecinieties, ka nav atbilstošu slodzes līdzsvarošanas valde, citādi lietotājs var kaitēt paši vai valde. Papildus iepriekš minētajam slodzei jābūt lielākam par minimālā svara ierobežojuma norādīti drošības pasākumi, citādi lietotāji, iespējams, nevar kontrolēt lidināties valdes un iet lejup, būs īpaši nedrošo palēninās vai apstāšanās!

. Ja ir atbrīvojot ar kāds cits par citu bilances motorolleris, pārliecinieties, lai saglabātu pietiekamu attālumu starp jūsu dēļus, lai izvairītos no avārijām.

. Saglabāt modrību, visu laiku, kad jūs izjādes savu motorolleru, jūs atrodaties 10cm no zemes.

. Nedrīkst ļaut sevi apjucis kamēr izjādes jūsu līdzsvara dēlis, veikt telefona zvanus, klausoties mūziku vai vienkārši dreifēšanu off vērā sapnis!

. Jābūt ne slīdētu uz slapjas virsmas, apgrieztā lielos attālumos, braukt pie lieliem ātrumiem vai ieslēgtu, kamēr pārvietojas ātri.

. Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksimālais ātrums atkarībā no jūsu svara-18km/h, bet mēs iesakām, jums nav iet ātrāk par 10km/h. Ja jūs iet ātrāk nekā šis, trauksmes signālu brīdinās.

5. īss ievads, C-Star

C-STAR INDUSTRIAL LIMITED ir dibināts 2000. Ar lielisku iespēju projektēšana un ražošana, modernizēto ražošanas līnijas, injection Cilnis mašīnas un citas papildu saistītās iekārtas, C-STAR spēj pieņemt un ražo dažāda veida bilanci divu riteņu motorolleru, roku turekļu bilances motorolleris, somatosensory transportlīdzekļiem, elektriskā skateboard OEM un ODM pasūtījumus un kā. Mūsu produkti ir šādas tendences šajā nozarē un atbilstīgi atjauninot tirgus un patērētāju vajadzību apmierināšanai. Laba kvalitāte un reputācija nesušas C ZVAIGZNE daudziem klientiem no ASV, Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, Eiropa u.c., padarot jānotiek starptautisko savienojumu! Izstrādāt un ražot līdzsvaru motorollera 2015 ar zīmolu ALUCARD, kas uzreiz kļuva ļoti karstā pārdod sporta preces pēc tam, kad tā tiek palaista iestatīt C STAR!


Hot Tags: Transformer 2 riteņu motorolleru, elektriskā motorolleri, reālu hoverboard, motorolleru 3 riteni, līdzsvarošanas motorollera veikti Ķīnā, Ķīnas, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pirkt
Saistītie produkti
Feedback