Bilance Scooter - 8 collas

2 riteņu gudri bilances Scooter

ALUCARD 8 collu 2 riteņiem bilance MOTOROLLERA ar LED LIGHT BLACK COLORModel: Padomes dokuments-802LColor: Black1.DescriptionWith reizes attīstības un tehnoloģiju transportlīdzekļiem ir ļoti normāli, mums visiem tagad un spe

Product details

ALUCARD 2 8 COLLU RITEŅIEM BILANCE MOTOROLLERS AR LED GAISMAS MELNAS KRĀSAS

Modelis: Padomes dokuments - 802L

Krāsa: melna

1. description

Ar laiku attīstību un tehnoloģiju, transportlīdzekļiem ir ļoti normāli, mums visiem tagad, un jo īpaši, elektroenerģijas motorizēti transportlīdzekļi nav luksusa vairāk, mums ir arī vairāk un vairāk izvēli, no kuriem izvēlēties, kamēr motorollera elektrisko divriteņu līdzsvaru, kas ir populāra labvēlīgāko rezultātu mūsdienu cilvēkiem, lai izklaidētu, un braukt, ir tikai viens no tiem!

ALUCARD bilanci divu riteņu motorolleru izmanto labākās izejvielas kā galvenajam panelim, žiroskopu, motori, Samsung akumulatoru un gudri aizsargā drošības tehnoloģija, lai garantētu tā drošību un bez tautas rūpes negaidītu dedzināšana vai eksplozijas. Visi sertifikāti, piemēram, CE, RoHS, FCC, UL, un vissvarīgāk, patents ir pieejamas eksportētājiem.

8 inch elektriskā Motorollers ar LED gaismas parametrus

Firmas nosaukums

ALUCARD

Riepu izmērs

8 inch

MAX ātrums

12km/h

MAX slīpums

30°

Slodze

120kg

Akumulatora ietilpības

4400WH

Darbības attālums

15KM - 20KM

Uzlādes laiks

2-3 stundas

Izstrādājuma izmērs

66 * 25 * 26 CM

Strāvas adapteris

AC110-AC220V 50-60HZ

Krāsu opcijas

Jebkuras krāsas var pielāgot

Pēdu spilventiņu krāsu opcijas

Melnu kāju paliktņi, sarkano kāju spilventiņi un zilu kāju paliktņi

2. produkta bildes3. ALUCARD gudru bilances riteņu drošības pasākumi:

Par drošības pasākumiem

Mēs vēlamies, lai mūsu klienti varēs baudīt ALUCARD gudru bilances ripu droši, lai viņi varētu iegūt vislabāko no savas pieredzes.

Ja kādreiz esat iemācījušies braukt ar velosipēdu, vadīt automašīnu vai apkalpot jebkura cita veida transportlīdzeklis, ka pieredze palīdzēs jums, kad mācīties, kā droši braukt bilanci divu riteņu motorolleru.

Mēs iesakām visiem lietotājiem izlasīt rūpīgi pirms lietošanas piesardzības pasākumus.

Izlasiet šos norādījumus rūpīgi, lai dažas svarīgas drošības brīdinājumi, piemēram maksimālais ātrums, indikatoru brīdinājumus un kā droši izslēgt bilance MOTOROLLERA.

Pārbaudiet bilances MOTOROLLERA pirms katras lietošanas, un, ja visas daļas ir brīvi ne pavizināties un sazināties ar piegādātāju sakārtot remonts.

Neizmantojiet šo produktu veidā, kas var kaitīgi ietekmēt citus cilvēkus vai īpašumu.

Nevar veikt nesankcionētu produkta daļas aizstāšanu, kā tas var ietekmēt un sabojāt kuģa veiktspēja, un tas var izraisīt traumas.

4. BRĪDINĀJUMA

Brīdinājums:

Elektriskā līdzsvarošanas Padome ieteica maksimālais ātrums ir 10km/h

Braukt bez atbilstoša apmācība un norādījumi. Braukt ar lielu ātrumu uz zemes ārpus kontroles spēja.

Nenēsājiet vienam vai vairākiem pasažieriem. Citādi tas izjauktu transportlīdzekļa līdzsvaru un palielināt risku, ka zaudējumu kontrole.

Braukt ar pareizo braukšanas tehniku un izvairītos no pagrieziena ir pauguri, nelīdzens reljefs un stāvas nogāzes.

Nevar braukt sevis bilance valde pēc tam, kad jūs dzert vai ēst stimulanti

5. īss ievads, C-Star

C-STAR INDUSTRIAL LIMITED ir dibināts 2000. Ar lielisku iespēju projektēšana un ražošana, ražošanas līnijas, injection Cilnis machine modernizēto un citās ar tām saistītās iekārtas, papildu C STAR spēj pieņemt un ražot OEM un ODM pasūtījumus dažāda veida bilanci divu riteņu motorolleru, roku turekļu bilances motorolleris, sevis līdzsvarošanas transportlīdzekļiem, electric skeitborda un tamlīdzīgi. Mūsu produkti ir šādas tendences šajā nozarē un atbilstīgi atjauninot tirgus un patērētāju vajadzību apmierināšanai. Laba kvalitāte un reputācija nesušas C ZVAIGZNE daudziem klientiem no ASV, Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, Eiropa u.c., padarot jānotiek starptautisko savienojumu! Izstrādāt un ražot sev līdzsvaru motorollera 2015 ar zīmolu ALUCARD, kas uzreiz kļuva ļoti karstā pārdod sporta preces pēc tam, kad tā tiek palaista iestatīt C STAR!Hot Tags: 2 riteņu gudri bilances motorollera, mobilitāte motorolleri, motorizētu motorollera, stāv motorolleris, zēni motorollera, motorolleri zēniem veikti Ķīnā, Ķīnas, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pirkt
Saistītie produkti
Feedback